EXTOL PREMIUM sada 171ks, 1/4 ", 3/8", 1/2 ", CrV

Hlavice nástrčné, sada 172ks, 1/4", 3/8", 1/2", CrV, EXTOL PREMIUM   Hlavné technické parametre: materiál: CrV ráčna: 1/4" (45T), 3/8" (45T), 1/2" (45T) hlavice nástrčné:...
Doprava 3,9 €,Do 3 dní

• prakticke
    • nic

potreboval som to

• , zakúpené v ABCnáradie

• Široký výber nadstavcov.Pomer cena kvalita.
    • Nie celkom presné vyhotovenie plastového kufríka.Vypadávajú jednotlivé diely.

Kto chce kúpiť dobrú kvalitu za rozumný peniaz tak určite odporúčam.Na bežné použitie postačí.

• najširši sortiment bitov a orechov na trhu
    • torxy typ E/vonkajšie/
    • tvrdost orechy 44 HRC , bity 54 HRC /skutočne namerane/
    • 3 velkosti račne / nie všade je prístup z velkou /
    • zaistovanie orechov tlačidlom cez guličku
    • vyhnuty tvar rační
    • vysoké orechy
    • Diely v spodnej časti kufra nedržia ale vypadavaju , teda vždy po potraseni a otvoreni vas čaka menši chaos.
    • Rukovete na račniach z nalisovanej tvrdej gumy viacfarebnej - očakavam že po kontakte z mastnotou či olejom sa zdeformuju či oddelia a odpadnu /skusenost od inych aj profi značiek čo použili gumu a nie plast/
    • obyčajný profil šesthranu bez vilepšení..

Z naradím som zatial nepracoval. šokol ma dost velky chaos po otvoreni kufra , lebo večšina drobných dielov v spodnej časti kufra je volne položene v jamkach a vypadava.Malo by sa jednat o profi naradie od tejto firmy.Avšak triedu profi v tomto odbore predstavuje kovove uzatvaranie kufrika a prestnejšie jamky na bity.Tuna najdete len Volne janky a sice velmi kvalitne vypiracovany kufor ale len s plastovym aj ked sice pevnym uzatvaranim znamy z hobby vrtačiek. Trochu nevidarený dizajn asi gumenych rukovetí ktore by v pripade prifi nasadenia v oleji do par mesiacov zliezli /skusenost z gumou aj od profi značiek/
    Zo Zvedavosti som si dal premerat tvrdost orechov 44HRC a bitov 54HRC. Uvedene hodnoty odhadujem za dobre. vyššie hodnoty bi mohli znamenat už riziko prastnutia a urazu. pre porovnanie udavam že gulička v ložisku sa kali na 63 HRC,bity WIHA 59-61HRC /ale tam su ine kvalitne materialy/ , bity YATO priemyslove 54 HRC , orechy BELLOTA /KNIPEX/ 45 HRC , kliešte VDE FESTA telo 41 brity 47 HRC , vreckove nože VICTORINOX 52 HRC , imbusaky Lidl 48-52 HRC teda tvrdost tejto sady možme považovat za slušny štandard. Rovnako som premeral vnutorne štvorhrany na orechoch a porovnaním z orechom TONNA som zistil že su o 0.12 - 0,17 mm tesnejšie a dobre sedia na račni. dojem z nasadzovania trochu kazi zla poloha jamiek na zaisovanie ktora trochu nazvikle ešte umožnuje asi o 1mm orech dotlačit.
    Trochu ma prekvapilo že v sade chybal 1 bit s označením S1 /štvorec používaný v USA/ ale nejdem to ani riešit.
    Sadu som kupoval na občasne použitie pri opravach auta pre vlastnu potrebu . Hlavne sa mi jednalo o E bity a 3 velkosti rační. , Taktiež 3 velkosti sviečkoveho kluča. Vzhladom na preciznost opracovania a tvrdost materialov si myslím že by obstala aj v naročnom prostredi najakej udržby / až na gumene ručky versus masnota/
    Cena 90€ za 172 dielov ju robi bezkonkurenčnou. Presne tuto istu sadu v rovnakom kufri len modrej farby dostat kupit pod značkou TRUMF pripadne GBS. tieto však maju orechy z profilom multilock.

9 kg
Počet kusov v sade

Hlavice nástrčné, sada 172ks, 1/4", 3/8", 1/2", CrV, EXTOL PREMIUM

Hlavné technické parametre:

• materiál: CrV
  • ráčna: 1/4" (45T), 3/8" (45T), 1/2" (45T)
  • hlavice nástrčné: 1/4" 4-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14mm, 3/8" 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19mm, 1/2" 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-24-27-30-32mm
  • hlavice nástrčné predĺžené: 1/4" 4-5-6-7-8-9-10mm, 3/8" 10-11-12-13-14-15mm, 1/2" 16-17-18-19-22mm
  • hlavice nástrčné TORX: 1/4" E4-5-6-7-8, 3/8" E10-11-12-14-16-18, 1/2" E20-24
  • hlavice zástrčné: 1/4" S4-5,5-6,5-7mm, PH0-1-2, PZ0-1-2, 3-4-5-6mm, T8-9-10-15-20-25-27-30, TTa8-9-10-15-20-25-27-30
  • kľúč na sviečky: 3/8", 1/2"
  • predlžovací nadstavec: 1/4" 50-100mm, 3/8" 150mm, 1/2" 125-250mm
  • adaptér s otvorom: 1/2", 3/8"
  • vratidlo: 1/4"
  • univerzálny kardan: 1/4", 3/8", 1/2"
  • adaptér na hroty: 3/8" 6mm, 1/2" 8mm, 1/4"
  • skrutkovač: 1/4"
  • imbus: 1/4" 1,25-1,5-2-2,5-3-4-5mm

• , zakúpené v RR náradie

• prakticke
    • nic

potreboval som to

• , zakúpené v ABCnáradie

• Široký výber nadstavcov.Pomer cena kvalita.
    • Nie celkom presné vyhotovenie plastového kufríka.Vypadávajú jednotlivé diely.

• smejd

nedoporucujem, mam proxona sadu uz desat rokov, myslim ze kto sa tomu rozumie vie o com hovorim

• najširši sortiment bitov a orechov na trhu
    • torxy typ E/vonkajšie/
    • tvrdost orechy 44 HRC , bity 54 HRC /skutočne namerane/
    • 3 velkosti račne / nie všade je prístup z velkou /
    • zaistovanie orechov tlačidlom cez guličku
    • vyhnuty tvar rační
    • vysoké orechy
    • obyčajný profil šesthranu bez vilepšení..

• , zakúpené v OK market

pacil sa mi a som snim spokojny