Proxxon 86-dielna 1/4" a 1/2" 23640

Počet kusov v sade
V kufri

• , zakúpené v MADMAT

• Všetko potrebné je v jednej kazete.

• nieje z Číny

• Kvalitné spracovanie v kovovom kufríku
    • Ziadne zatial

Počet kusov v sade
V kufri

Kompletná sada PROXXON 1/4" a 1/2"

Obsahuje:

• Hlavice nástrčné 6-hranné 1/4": 4; 5; 5,5; 6; 6,5; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13 mm.
  • Hlavice nástrčné 6-hranné predĺžené 1/4": 8; 10 mm.
  • Hlavice nástrčné 6-hranné 1/2": 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm.
  • Hlavice nástrčné 6-hranné predĺžené 1/2": 13; 17; 19 mm.
  • Hlavice nástrčné na sviečky 1/2": 16; 21 mm.
  • Skrutkovací nadstavec plochý 1/4" FD: 4; 5,5; 7 mm.
  • Skrutkovací nadstavec krížový 1/4" Phillips-Recess: PH1, PH2.
  • Skrutkovací nadstavec na skrutky s vnútorným 6-hranom 1/4" HX: 3; 4; 5; 6 mm.
  • Predĺžený skrutkovací nadstavec na skrutky s vnútorným 6-hranom 1/2" HX: 7; 8; 10 mm.
  • Skrutkovací nadstavec krížový 1/4" Pozidriv: PZ1, PZ2.
  • Skrutkovací nadstavec na skrutky s profilom TORX BO s poisťovacím kolíkom: TX8, TX10, TX15, TX20, TX25, TX27, TX30.
  • Zástrčný klúč (imbus) zahnutý na skrutky s vnútorným 6-hranom: 1,25; 1,5; 2; 2,5; 3 mm.

Kardanový kĺb 1/2" a 1/4", predlžovací nadstavec s posuvným členom 1/2" 250 mm a 1/4" 100 mm, predlžovací nadstavec 1/4" 50 mm, 1/2" 64 mm, rukoväť skrutkovača 1/4".

Račňa PROXXON 1/2".

Račňa PROXXON 1/4".

Prevedenie: 86-dielna sada v kufríku.

• , zakúpené v MADMAT

• Všetko potrebné je v jednej kazete.

• nieje z Číny
    • kvalita vyhotovenia
    • v kovovom boxe
    • overená značka - dlhodobé dobré skúsenosti s touto značkou

• Ako montaznik som veľmi spokojný kvalitou materiálu ako aj spracovaním. Najviac ma teší prehľad, jasne čitateľné označenie každého kusu a aj označenie miesta kam patrí. Ľahké vybratie každého kusu
    • Plechový kufor. .
    • Možno sa používaním zmaže potlač na orechoch ako napríklad na golach od firmy fortum.

Za cenu 120€ som nenašiel lepšiu variantu ktorá mi k práci vyhovuje.

• Splnila to co som ocakaval
    • Kvalitné spracovanie v kovovom kufríku
    • Ziadne zatial
  • , zakúpené v MADMAT

mat vsetko nutne potrebne na jednom prehladnom mieste

• mám ju už niekoľko rokov, max. spokojnosť, račne bez najmenšieho problému, bity 100 percentné

Produkt som si vybral na základe odporúčaní od kolegu.
    Vrelo odporúčam všetkým, ktorí váhajú.
    Protriedna kvalita.
    Využívam ju skoro dennodenne.

• , zakúpené v EH Hobby

• Kvalitne a nie finančne naročne
    • Neviem o žiadnej zatial
  • , zakúpené v Extranaradie.sk

kvalita, veľa nadstavcov, praktické balenie

• , zakúpené v Extranaradie.sk

• perfektna gola. použival som podobnu proxxon golu dlhodobo, bez poškodenia, a to velmi hrubym sposobom a vydržala...
    • čakal som že račne budu rovnaké ako vyrabali kedysi, tie boli odolne, ja len dufam že na týchto račniach je len dizajn zemenený a kvalita neutrpela, ešte ich nemam odskušane nejak tvrdšie, tak neviem...

spokojnosť

• , zakúpené v MADMAT

• Kvalitné náradie od kvalitného výrobcu.
    • neviem